Lahana İle Yağları Hızlıca Yakma Formülü

yeniden_lahana_diyeti_h6834Lahana diyeti aslına bakarsanız yine yıllardır bulunan ve devamlı olarak yenilenmekte olan bir çeşit diyettir. Büyük ihtimalle internette çeşitli farklı türleri ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle de son zamanlarda bu 7 günlük diyetler oldukça popüler bir hal almaya başlamış durumdalar. Yine Mehmet Öz’ün dahi artık 7 günlük diyet programı gibi bir özel programı bulunuyor. Sizlere önerebileceğimiz diyeti bizlerde denedik ve yine açıkça konuşmak gerekirse 4 – 5 kilo vermeye ek olarak kendimizi daha temiz, daha ferah hissettik aslında. Plana uyabilmek için yapmanız gerekenleri de anlatacağız.

Bu 7 günlük lahana diyetinin listesinde her gün için belirlenmiş olan özel bir çeşit program bulunmaktadır. Bu programa uymak zorunda olmanız da önemlidir. Bu plana göre yine tüketmenizin önem arz ettiği besinlerin yanlarında hep yine mucize çorba şeklinde veya kilo verdiren çorba şeklinde de bilinmekte olan lahana çorbasını içmeye başlayacağız. Bizi yine bu diyete çekmekte olan asıl sebebin de bu olduğunu belirtelim. Çorba güzel bir besin. Biliyoruz ki sizler de aç kalmayı sevmiyorsunuz ve yine sizleri aç bırakan diyetleri de istemiyorsunuz.  O zaman yine bu diyet tam sizlik.

Orijinal tarife gelirsek tarif ile ilk karşılaştığımızda aslında bu çorbanın tadının oldukça kötü olacağını düşünmüştük fakat öyle değil. Bu lezzetsiz çorbayı yine 1 hafta kadar yemeği istememiştik ve onu daha lezzetli bir şekle sokacak baharatlar da ekledik aslında. Şimdi ise oldukça lezzetli ve yine bu tarif ile 4  – 5 kilo kadar verdik hem de sadece 7 gün içerisinde.

Unutmamanız gereken en önemli unsur bu plan beraberinde başarıya ulaşmayı istiyorsanız eğer her gün yine 8 bardak kadar su içmeniz gerekiyor. Diyeti bir kere içerisinde en fazla 7 gün kadar uygulayabilirsiniz. 7 günden sonra 2 hafta kadar ara vermeniz gerekiyor.

Lahana Diyeti İle 1. Günümüz

Bu gün yine oldukça sınırsız lahana çorbası ve sınırsız meyve dışında aslında bir şey yemeyeceksiniz. Biz yine sabah elma beraberinde güne başladık. Öğlen ise büyük bir kase ve meyve salatasına koyulduk ve yedik yine lahana çorbasını tükettik. Akşam yine lahana çorbası ile kavun salatasını tükettik. Ara öğün şeklinde de üzüm tükettik. Bahsetmiş olduğumuz üzere sizlerin de istemiş olduğunuz her türlü meyveyi tüketebilirsiniz. Yine bunları sizlere kendi yapmış olduğumuz bir örnek olarak sunmak için anlatmaktayız.

Yine yukarı da 1. Gün olarak söylemiş olduğumuz diyet 3 gün uygulayın ve 3 4 gün uygulamayın. Ayrıca bu diyeti doktor kontrolünde uygulamanız çeşitli olumsuz sürprizler ile karşılaşmanızı engelleyecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir