Geniş Kalçaları Eriten Altın Formül

Eğer ki kalçalarınızın genişliklerinden sürekli olarak şikayet ediyorsanız artık bu sorunu ortadan kaldıracak şok diyet fonksiyonunu açıklayacağız. Uygulayabileceğiniz 5 haftalık diyet beraberinde kalça ve yine basen bölgelerinizdeki gereksiz olan yağlardan tam anlamıyla kurtulacaksınız. Özellikle de Amerikalı olan ünlülerin sıkça denemekte olduğu bu diyet beraberinde vitrinde izlemek ile yetinmekte olduğunuz dar pantolonları dahi üstünüze rahatlıkla giyebileceksiniz. Tabii ki de rakiplerinizi kıskandırarak partnerinizi de büyüleyebilirsiniz.

Özellikle de hareketsiz yaşam ve yine yanlış beslenme sonucunda vücudunuzun alt kısımlarında toplanmakta olan bazı yağ çeşitlerinden kurtulabilmeniz açısından oldukça özel bir diyet ihtiyacınız vardır. Uygulayabileceğiniz diyet her şekilde kolay bir şekilde bulabileceğiniz çeşitli gıdalardan oluşmaktadır. Yine en güzeli ise oldukça ekonomik olmalarıdır. Diyetin ilk dereceden etkilemekte olduğu kısımlar yine kalçalar ve basenlerdir. Arkasından da bacaklar gelmektedir. Özellikle de belirtmek gerekirse yine binici pantolonu şeklinde adlandırılmakta olan diz kapağı ve kalçaların olduğu bölgelerde oluşan gereksiz klo sorunu bulunan bireyler 6 hafta içerisinde etkili bir çözüm ile yüzleşiyorlar.  Diyet kayısı ve yine badem müslinşi şeklinde tanımlanmaktadır.

Müslin Nasıl Hazırlanır?

Hazırlayabileceğiniz bu müslinin tadı ise son derece güzel. İçeriğinde bulunan kurutulmuş meyveler ve yine badem ve tahıllar kadar da birçok kişinin vücuduna fayda sağlayacak gıdalardan oluşmaktadır. Fakat her biri bir araya getirildiği takdir de kalça kışınızda bulunan yağları hızla eriterek, sizi forma sokmaktadır. Hazırlanış şekillerine gelirsek 2 fincan kadar yulaf tanesi, 2 fincan kırık fındık, 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm, 1 fincan buğday, 1 fincan Ayçiçek tohumu, 1 fincan kadar badem yine 1 fincan kadar kıyılmış kur kayısı. Bu malzemeleri toplayarak karıştırın ve blender içerisinden geçirin. Hazırlamış olduğunuz karışımları yine tam olarak 12 porsiyon şeklinde eşit parçalara ayırmalısınız. Her porsiyonda yine bu karışımları bir bardak kadar diyet soğuk süt ekleyerek yiyeceksiniz. Tabi ki de üstüne yarım dilim kadar muz da ekleyebilirsiniz.

Program:

Kahvaltıda bir porsiyon hazırlamış olduğunuz müslin bir fincan kadar süt ve yine dilimlenen ekmek, yarım dilim muz

Saat 11 de Bir adet elma yiyorsunuz. Öğle yemeğinde bir porsiyon müslin ve yarım adet muz yiyorsunuz. Öğleden sonra da bir avuç kadar kuru üzüm yiyorsunuz. Ana öğün ise bu meyveler ile beraber temel gıdaları yiyorsunuz. Yatmadan önce de bir adet portkala yiyorsunuz.  Yine bunların yanına yemek olarak yağsız gıdaları da tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir