Adım Adım 4 Günlük Diyet Listesi!

karnibahar-lahana-brokoliYine sadece 4 gün sürecek olan bu diyet listesi beraberinde fazla kilolarımızdan, vücudumuzdaki toksinlerden ve daha birçok vücudumuzda yaşadığımız olumsuzluklardan kurtulabileceğimize inanabilirsiniz. Yine bu diyetin sonunda kendinizi çok daha zinde ve yine çok daha formda hissedebileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca bu diyetten ziyade daha birbirinden farklı diyetleri de uygulamadan önce bu diyeti uygulamalısınız.

Lahana Diyeti İle 1.Günümüz

Bu gün yine lahana çorbasının dışında sebzeler tüketeceğiz. Biz günümüze fırın patatesi ile başlamıştık. İnanı ki sabah fırın patatesi ile oldukça lezzetli olur. Biz hafif yaramazlıklarda yaptık aslında patatesin içerisine çok az oranlarda tereyağı ve tuz koyduk ama bunu siz yapmamalısınız. Öğle yemeği için de yine lahana çorbasını tükettik ve yanında karabiber, tuz, zeytinyağı beraberinde tatlandırılmış olan yeşil salatayı tükettik. Akşam vaktinde yine karnabahar yedik.

Lahana Diyeti 2. Günümüz

Bu gün ise yine sınırsız oranlarda lahana çorbasına ek olarak meyve ve sebzelerde yiyebilirsiniz. Yine patates yemiyoruz. İlk gün yediklerimizi tekrar yemeyi tercih ettik aslında.

Lahana İle 3. Günümüz

Çorbamıza ek olarak bu gün birazcık daha zengin bir menüü oluşturduk. Yine sınırsız oranlarda domates ve protein kaynaklı balık, tavuk ve yine hindi tüketebiliriz aslında. Biz eti yine çok sevdiğimizden dolayı bu gü oldukça güzel geçti. Sabah ise lahana ve çorbamız ile güne başladık. Bunların yanında yine domatesi dilimlemeye karar verdik.  Öğle yemeği için de ızgara tavuk ile domatesi tercih etmiş bulunduk. Akşam yemeğinde çorbamızı tükettik. Bunların yanında ise karabiber ve tuz ile tatlandırmış olduğumuz şeyleri yedik. Bu gün doyduk ancak çorbadan da oldukça yavaş bıktığımızı hissetmeye başladık dersek yeridir.

Lahana İle 4. Gün

Bu gün ise protein ve sebze günüdür. Düne göre bu gün domatesin yanına ek olarak dilediğiniz türden sebzeleri tüketin. Biz yine sabah kahvaltısında zeytinyağı, karabiber, tuz ile tatlandırmış olduğumuz yeşil salatayı tükettik. Öğle yemeğinde ise ızgara tavuk ve yine çeşitli sebzeleri yiyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir