7 Günlük Muazzam Diyet

diyetOldukça sağlıklı bir şekilde beslenebilmek çoğu zaman pahalıya patlayabilmektedir. Yine birçok birey diyet listelerinde bulunan gıdaları bulamadığından dolayı diyetleri yarıda kalmaktadır veya yapmaktan vazgeçiyorlar. Çünkü günümüz çerçevesinde her ailenin maddi durumu maalesef oldukça iyi değil. Veya insanların çeşitli işler için hedefleri olabilmektedir ve bu hedefler doğrultusunda paralarını çarçur edemezler. Ayrıca piyasada daha kolay bulunabilir diyet listeleri varken neden en zor bulunabilen gıdaların olduğu diyet listeleri kullanılsın ki? Sizlere her daim oldukça kolay ulaşabileceğiniz gıdalardan bir çeşit diyet listesi hazırlamış bulunuyoruz. Oldukça sağlıklı ve son derece doğru bir şekilde beslenerek zayıflayabilmeniz için çok daha az para harcayabilirsiniz. Günlük olarak beslenme programı beraberinde 4 – 5 kil kadar verebileceksiniz.

Amacınız Ne?

Vücudumuzu çeşitli toksinlerden arındırıp enerji seviyemizi en üst düzeylere çekmek başlıca amacımızdır. Ayrıca çeşitli biriken ödemi vücudumuzdan atabilmemize de olanak tanıyacak. Yine bunlara ek olarak 3 ana yine 2 ara öğün olarak kan şekeri oranlarınızı da dengede tutmaktadır. Bu sayede çeşitli tatlı krizlerini de bloke etmiş olacağız.

Nasıl Uygulanır?

Diyet öğünlerini yaşam şartlarımıza göre de değiştirebilme hakkımız var. Dilerseniz gün değişimi yapabilmektesiniz. Bu diyetinbir diğer özselliği de bu gibi değişikliklerin size bir yan etkisi olmamasıdır. Yemeklerin hazırlaması da oldukça kolay. Çok fazla vaktinizi alacak şekilde gıdalar yok ve maliyetleri de son derece ucuz.

İlk gün:

Sabah vaktinde bir adet simit veya yarım simit, light krem peynir.

Ara öğün:

1 adet muz üstüne 1 adet ceviz yiyin.

Öğle

4 adet falafel, 1 kase kadar da salata.

Akşam

1 adet tavuk göğüsünü haşlayın yine 6 yemek kaşığı kadar da pilav ile bolcana salata tüketin.

İkinci gün:

100 gram kadar yoğurt üstüne gronala sürün. Üstüne de 3 tane çilek kesin.

Öğle:

1 dilim kadar diyet pizza yiyin. Diyet olması önemlidir.

Ara:

4 adet badem ve yine 1 adet elma

Akşam:

120 gram kadar balık ile oldukça bol yeşillik tüketin.

3.Öğün:

Sabah:

2 yumurtayı çırpın ve üstüne 4 yemek kaşığpı kadar yulaf ekleyin. Tavada ise yine iki taraflı pişirerek üstüne limon sıkın.

Ara:

1 kase kadar yoğurt 2 adet kadar da ceviz tüketin.

Öğle:

Fırın içerisinde 1 tane tatlı patates pişirin. Üstüne de peyniri rendeleyin. Haşlanan lahana olacak.

Ara:

2 adet yulaflı bisküvi, 3 yemek kaşığı kadar da yine yoğurt

Akşam:

Ton balığı olan makarna Evet arkadaşlar diyet listemiz kabaca böyle bu öğünleri aynı şekilde tekrarlıyoruz. Ve en az 1 ay içinde vereceğiniz kilolara kendiniz de inanamayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir