5 Günde 4 Kilo Vermeye Ne Dersiniz?

Kilo-Verme-Takıntınız-Kilo-Almanıza-mı-Sebep-OluyorBu yazımızda yine sizler ile beraber 5 gün içerisinde 4 kilo verdirmekte olan diyete bakınacağız. Aslında kulağa harika geliyor. Pazartesi günü diyete başlamaya karar verdiniz ve yine iş koşturması derken Cuma gününe kadar geldiniz ve bir de baktınız ki 4 kilo vermişsiniz bile. Bu sayede başarıyı düşünmek yine şu an için bizleri heyecanlandırmaktadır. Evet yine şu anda kaç kiloysanız eğer o kilodan 4 eksiltebilirsiniz. Bu diyet programı sayesinde zayıflamak açısından yapmanız gerekenleri vereceğiz. Yine sadece diyet listesinde yazmakta olanlara uymanız yeterlidir. Sonuç olarak sizler de şahit olacaksınız ki 5 gün sonunda yine 4 kilo vermeyi başararak kendinize olan güveniniz yükselmiş. Dilerseniz yine gün içerisinde 4 – 5 kilo kadar zayıflamanızı sağlayan bu harika diyete geçebiliriz.

Diyet Listesi

Birinci Gün:

Sadece sebze yemelisiniz.

Damak tadınıza en uygun olan sebzeyi seçebilirsiniz.

Sebzeleri haşlayarak da yapabilirsiniz ancak yağ kullanmayın.

Tatlandırma amacı ile baharat katmanızda her hangi bir sakınca yok.

İkinci Gün:

Patates haşlaması yiyeceksiniz.

Yine yağ kullanmayacaksınız.

Üçüncü Gün:

Bütün gün süresince yumurta yiyeceksiniz. Dilediğiniz gibi pişirebilirsiniz.

Dördüncü Gün:

5 gün içerisinde 4 kilo verdirmiş olan bu diyetin yine 4. Gününe geldiniz artık. Bu gün ise bir tek meyve tüketebilirsiniz.

En sevdiğiniz meyveyi bu gün tüketin.

İçinde olan fazla oranlardaki şeker sebebi ile kilo vermenizi engelleyebilmesi için lütfen muz yemeyin.

Beşinci Gün:

Yine diyet programının artık sonuna geldiniz. Bu gün ise balık ızgara veya yine tavuk ızgara yiyebilirsiniz, haşlama tavuk da tüketebilirsiniz.

4 Kilo Verdirmekte Olan Diyetler

5 gün boyunca sürecek olan yine 4 kilo verdirmekte olan diyet süresince asla yazılmakta olan gıdaların  haricinde çeşitli gıdalara yönelmemelisiniz. 5 Gün bittiği zaman tartıldığınız takdir de yine 4 -3 kilo dan daha fazlasının üstünüzde olabildiğini görebilirsiniz. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına diyetinize mutlaka sadık kalmalısınız ve oldukça güzel bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulmaya bakın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir